PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4225}
6,9 79 960
ocen
6,9 10 1 79960
5,8 10
ocen krytyków
Blade: Wieczny łowca II
powrót do forum filmu Blade: Wieczny łowca II

Ma bardzo mroczny klimat. Najwięcej akcji i najbardziej efektowne.Te łyse wampiry naprawdę śą straszne i szczególnie jak otwierają paszcze.Taki film można oglądać w nieskończoność.

ocenił(a) film na 9
kino_maniek

Również ta cześć podobała mi się najbardziej...

ocenił(a) film na 7
kino_maniek

zgadzam się, ostatnio odświeżyłam sobie całą serię i ostatnia część najbardziej mi się podobała.

ocenił(a) film na 10
mikekenka

Co do klimatu filmu,to w zupełności się zgadzam,choć pierwsza część dla mnie i tak pozostaje najlepsza,ze względu na udział Stephena Dorffa,ale i dwójka jest super.W ogóle seria Blade,to troszkę inne spojrzenie na wampiry,nowocześniejsze.Druga cześć to zupełnie inna bajka,sceny głównie w nocy,w kanałach,kryjówkach itp. i oglądałem ją nawet częściej,niż jedynkę.Wyczuwa się rękę innego reżysera,no i mamy akcję w Europie,nie w Stanach.

mario_1981

Jedynka najlepsza. Nie wiem jakoś dla mnie jedynka wydaje się bardziej "na serio" i z wyższym budżetem przynajmniej takie robi wrażenie. Dużo lepsza pod każdym względem, 3-ka to już totalne pomyje.

użytkownik usunięty
kino_maniek

Mnie się podobał aż przez 90% czasu, końcówka trochę sucha, ale w sumie może być.

ocenił(a) film na 10

jerrord nermack

użytkownik usunięty
JohnHenry

Nie rozumiem?

ocenił(a) film na 10

no tak

użytkownik usunięty
JohnHenry

No wybacz nie jestem w stanie znać całego internetu...

ocenił(a) film na 8
kino_maniek

10000% Racji! Nie było pewnych teatralnych scen jak w pierwszej części czyli szkolenie lekarki polowania na wampiry. Lepsza gra Bladda i jego ROMANS z Wamirzą Księżniczką. Miód.

użytkownik usunięty
Raze

Wszystkie Blade są ok mimo że 3 już odstaje ale i tak jest to jedna z najlepszych kreacji a to ze względu właśnie na dobrze dobrany klimat. Teraz to z wampirów robi się romanse lub osoby do towarzystwa tu pokazali je jakie naprawdę powinny być.

ocenił(a) film na 8

Mi chodzi o romans z Nisą.

kino_maniek

To są właśnie te prawdziwe wampiry, nie to co te pedalskie ze zmierzchu :D

ocenił(a) film na 10
kino_maniek

Dla mnie również najlepsza część, wahałem się pomiędzy 9-10, ale jednak soundtrack przesądził sprawę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones