PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4225}
6,9 80 009
ocen
6,9 10 1 80009
5,8 10
ocen krytyków
Blade: Wieczny łowca II
powrót do forum filmu Blade: Wieczny łowca II

Najlepsza część !

ocenił(a) film na 8

Najlepsza część moim zdaniem z całej trylogii, w sumie jedyne co mi się nie podobało to ta kiczowata animowana wstawka jak Blade walczył z tą laską :P
Najbardziej mi się chyba postaci poboczne podobały, Scud był świetny w sumie mam do niego sentyment po Świętych z Bostonu :P Ale najbardziej mi się Nomak podobał nie dość, że był madafaka to jeszcze z klasą :d zachowywał się jak książe elf z Hellboya 2 dzisiaj po obejrzeniu filmu wchodzę na filmweb a tu suprajs! to ten sam aktor:P
Fajnie, że del Toro też zauważył, że Nomak był zaje... i dał mu role tego księcia :D


No i walki mi się ogólnie podobały, w sumie najlepsza finałowa walka ze wszystkich części była czyli Blade vs Nomak, wypadła o niebo lepiej od tej w 3 części. Moim zdaniem tam Drakula jak na prekursora wampirów radził sobie trochę za słabo moim zdaniem i ogólnie to jakoś mało spektakularnie wyglądało w 2 tylko te matriksowe wstawki były dziwne trochę :P

No i zakończenie genialne :D

ocenił(a) film na 10
Draakull

Zgadzam się z tobą. W blade 2 prawie wszystko jest idealne: obsada, muzyk, sceny walk. Tylko ta komputerowa scena jest do dupy :(

użytkownik usunięty
kn24

nie zgadzam sie .... ta scena też jest super , chociaż jest troche sztuczna

ocenił(a) film na 8

Ogólnie dawno daaawno dawno temu:p jak obejrzałem ten film po raz pierwszy, to też od razu przyuważyłem komputerową animację przy tym ujęciu, ale uważam, że scena zła nie jest.. wiele się dzieje a niektóre ujęcia kamery w stylu gier pokroju "street fighter". Ogólnie dobrze się oglądało.

Ostatnio jak obejrzałem sobie ten film jeszcze raz, to stwierdziłem, że sporo jest tam rzeczy "trącących" Hellboy'em. Nie mówię, że źle tak tylko (po odświeżeniu filmu) sobie pomyślałem... a czytając wpis założyciela tego tematu, to nawet więcej niż myślałem:)

użytkownik usunięty
darth_konio

Moim zdaniem ta cała kompania Blade'a była za bardzo przekombinowana i przebajerowana przez co zbytniego wrażenia na mnie nie zrobiła. Na plus oczywiście Luke Goss (kurde, oglądając Złota Armię pomyslałem sobie, że byłby facet świetnym wiedźminem XD), Perlman, Snipes. Dodatkowo film ładnie łechcze fana starych horrorów - Nosferatu i te sprawy. jedynym mankamentem jest zbyt uproszczony scenariusz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones