PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33911}

Hołota

Scum
7,0 1 044
oceny
7,0 10 1 1044
Hołota
powrót do forum filmu Hołota

SCUM nie jest filmem zlym ale jego remake bardziej targa emocjami widza i jest brutalniejszy. A
co najwazniejsze motyw samobojstwa po gwalcie zostal inaczej na koncu ukazany i wkoncu
GWALCICIEL dostal oklep... W SCUM niestety nikt nie wiedzial dlaczego tamten mlody sie zabil a
w DOG POUND przynajmniej mamy lepsze zakonczenie. Jesli podobal sie wam SCUM mysle ze
DOG POUND sie bardziej spodoba. Mniej gadania wiecej akcji i brutalnosci...

ocenił(a) film na 6
punisher822_filmweb

Popieram. Dog Pound zdecydowanie lepszy. Polecam również Offender'a chociaż przypuszczam, że już widziałeś.

ocenił(a) film na 7
vodkatini

Jasne ze OFFENDERA widzialem ale nie zrobil on na mnie takiego wrazenia jak DOG POUND.

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Jak dla mnie pierwowzór dużo lepszy...

ocenił(a) film na 7
Mjentus

Moze Twoim zdaniem ale zupelnie mniej emocji wywoluje starsza wersja i takie sa fakty.

punisher822_filmweb

Takie gadanie, inna forma, inna treść. Teraz ma być krew, akcja, coś ma się dziać, żeby patrzący się nie nudził, nie patrzył w cycki koleżanki, tylko na ekran. Pomyśleć coś trzeba - to boli, dłużej się skupić - niby jak...

ocenił(a) film na 7
Spawacz_Lodolamaczy

Alez koleżko jesli kolezanka jest fajna i ma piekne cycki to niewazne jak film bedzie dobry to i tak bedzie ona rozpraszala ;-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
punisher822_filmweb

dzięki za spoiler następnym razem zaznacz że podajesz zakończenie i treść leci zawiadomienie do filmwebu

ocenił(a) film na 7
lukasz222_filmweb

Zamknij buzie kapusiu jeden... Filmweb jest pelen spoilerow jedne sa celowe inne sa nieswiadome. Filmweb to strona na ktorej kazdy ma prawo wyrazac opinie po seansie a delikatne spoilery nie sa karane. Naczytalem sie tutaj mase spoilerow ale to i tak mi nie przeszkodzilo w zobaczeniu filmu wiec kup sobie krem na bol du...py...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones