PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120150}

Miss rozbitków

Miss Cast Away
4,0 1 090
ocen
4,0 10 1 1090
Miss rozbitków
powrót do forum filmu Miss rozbitków

Film to totalne wariactwo, ale o dziwo dużo jest całkiem niezłych gagów (zwłaszcza na początku
filmu - w samolocie). Nie można odbierać go serio, bo wtedy nie da się oglądać, ale z
przyjaciółmi w luźnej atmosferze można się zdrowo porechotać z głupoty (ale głupoty
zamierzonej!!) tego filmu :)

ocenił(a) film na 5
gggggrzegorz

zgodze sie nawet taka sama ocene dalem ;p momentami film nudzil ale bylo kilka ciekawych akcji "wieprz jurajski", dziennikarz byl spoko.

igor_94

myśle że jak sie zarzyje odpowiednie środki przed oglądnięciem tego filmu to bedzie on lepiej wchodził ;p

ocenił(a) film na 6
Drager

Eeee tam środki, wystarczy odpowiednie nastawienie :D

ocenił(a) film na 5
Drager

najbardzie spodobala mi sie parodia "survivor"

igor_94

haha wieprz jurajski rządzi :D nie wiem które motywy z innych filmów nie znalazły się w tym filmie, chyba takich nie ma :D nawet nimbus 3000 miał swoje miejsce :D haha noo...i swoją drogą, całkiem ładna i "kształtna" obsada :D
przed tym filmem trzeba coś zażyć, definitywnie :D hahaa

ocenił(a) film na 8
gggggrzegorz

Ode mnie 10/10 i leci do ulubionych. Ten film nie żyje swoim życiem, lecz jest zwykłym pasożytem - wyśmiewa inne filmy, oraz znane osobistości i właśnie to jest w nim piękne! Film z gatunku satyry, można spokojnie położyć go na tę samą półkę co seria Strasznych Filmów ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones