Michael JacksonI

Michael Joseph Jackson

8,3
956 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Jackson

te po pierdółki lady gady? ! Chryste panie Elvis umarł Freddie umarł on umarł niech jeszcze nam George Michael Elton John i madonna zaraz kopnie w kalendarz to prawdziwiej muzyki już nie będzie ..kto ich zastąpi Justin bieber hanna montanna? ....

paul_van_dyk_87

ja bym z tego grona Madonnę wykluczyła, a Freddiego uplasowała ponad resztę

mina82

popieram - madonna śpiewa TERAZ tak samo jak Lady Gaga

użytkownik usunięty
gugugg

teraz może i tak, ale wywarła ogromny wpływ na muzykę pop. może nawet nie mniejszą niż Michael. tak samo przełamywali stereotypy i szokowali ludzi, otwierając nową erę muzyki popularnej.
poza tym mamy jeszcze U2 i Stinga.

paul_van_dyk_87

nikt go nie zastąpi bo to nie możliwe. Michael i jego muzyka, występy i wszystko jako całokształt to zupełnie nie osiągalny poziom dla tych "artystów"

Icanthelpit

era dobrej muzyki się skończyła. (również wykluczyłabym Madonnę a dodała jeszcze sporo). Teraz pozostaje patrzeć jak stacza się coraz niżej.

paul_van_dyk_87

Nie bój się ześlą nam innych kosmitów o nieziemskim talencie :-)

crazy_race

No właśnie - teraz mamy lady gage i ona wydaje nam się dziwna, a za 20 lat pewnie będą sami kosmici. Wtedy może gaga będzie nam się wydawać genialną wokalistką z wyjątkowym stylem i osobowością ?

gugugg

Raz rozmawiałam z jedną osobą, która stwierdziła, że tacy "artyści" za dwadzieścia lat obrosną legendą, taką samą jaką teraz jest Freddie Mercury czy właśnie Michael. Boże mam nadzieję, że tych lat nie dożyje.

lululu

Jezeli tak stanie to ja rownież wole tego nie dożyć... Ale tak na poważnie to ja tak nie uważam.... Prawda jest taka ze niejeden artysta mógł być popularny np. W latach 70, 80, albo 90 ale mało o kim słychać do dzisiaj.... A jeżeli zapytano by kogos przypadkowego na ulicy czy zna chociaż jedna piosenkę Elvisa, Michaela, bądź Freddiego każdy pewnie by podal chociaż jedna a jeżeli nie to przynajmniej będzie wiedział kim takowa osoba jest... Natomiast ja ostatnio zapytałam mojej mamę czy wie kim jest lady gaga, lub justin bieber? Ona nie wiedziała nawet o kim ja mówię.... Tak więc uważam ze nadzieja jest.... :o) moim zdaniem na miano legendy trzeba sobie zasłużyć czymś szczególnym a nie piosenka w stylu "bebe, bebe,ooooo...."

sisi421

Beatlesi byli sławni (i dalej są) i zostali legendą, ludzie ich zapamiętali i pamiętać o nich będą. Teraz sławny jest justin bieber... miejmy nadzieję, że na tym się skończy. Ludzie coraz bardziej się szmacą, każdy chłam im można wcisnąć. Nie wiadomo co uznają za godne zapamiętania. Tak jak dawniej ludzie uwielbiali Elvisa, tak teraz niestety jest z lady gagą. Nie wiadomo jakie będą "kryteria" na bycie legendą w przyszłości. A patrząc na to, co teraz się dzieje w świecie muzyki, raczej nic nie wróży dobrze.

lululu

Lady GaGa dobrze się zapowiadała ze swoim stylem muzycznym i oryginalnym wyglądem dopóki nie zamieniła tego na tandetę (przebranie za filiżankę czy wielkiego kudłacza nie jest oryginalne tylko komicznie tandetne) a piosenki nie wyróżniają się niczym szczególnym, są zbiorem dźwięków bez linii melodycznej. Natomiast dla mnie oczywiste jest że Biebery i inne takie znikną ze świata muzycznego i to już niedługo.

mina82

Miejmy nadzieje ze czas odsieje tandete.....

sisi421

Nie sądzę...z czasem jest coraz gorzej.
Jej obecny styl pozbawiony jest krztyny estetyki.

paul_van_dyk_87

Jak umrą, to co się stanie? Chyba nic wielkiego...

paul_van_dyk_87

Pamiętajmy że historia lubi się powtarzać....nie mówię że będzie to za naszego życia.....co do Lady gagi hmm...uważam że to artystka która ma wielki potencjał, co tu dużo mówić, daje ludziom to czego oczekują.....Jeżeli chodzi o tandetę odsiewamy ją my sami, w poszukiwaniu utworów przemawiających do nas....

paul_van_dyk_87

Dziękuje że wspomniałeś Freddiego Mercurego Szacunek

Karolina1245555

też go kocham ❤️❤️❤️❤️

paul_van_dyk_87

Lady Gaga akurat śpiewać umie w porównaniu do tych biberów i montanek, ale wiadomo, że takim artystą jak Michael Jackson czy Freddie Mercury już raczej nikt nie dorówna.

paul_van_dyk_87

Zawsze możemy mieć nadzieję... A z resztą George Michael już wykorkował :'(

paul_van_dyk_87

Freddiego Mercurego nikt nie jest w stanie zastąpić. Freddie jest niepowtarzany a Adam Lambert mu do pięt nie dorasta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones