PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=310747}
6,7 1 046
ocen
6,7 10 1 1046
Blade: The Series
powrót do forum serialu Blade: The Series

Serial nieznacznie różni się od filmów. Zabrakło Snipesa który w seri filmowej robił za maszynkę do mięsa a zamiast niego dorzucili Fingaz-a który jako Blade sprawdza się średnio. Serial ma jednak swoje plusy którymi góruje nad filmami (szczególnie dwoma ostatnimi). Klimat zgęstniał i stał się mroczny. Fabula to udziwnienia rzecz jasna ale dające się przełknąć. Muzyka jest średnio przyswajalna i raczej niezauważalna. Rzeź po prostu się przedłużyła ale zwiększono "realizm" nie pokazując już jak bezproblemowy murzynek za jednym zamachem roznosi całe armie wampirów. Odkryto też nieco z historii głównego bohatera oraz dodano mu atrakcyjną współpracownice która według mnie głównie nakręcała serial. Aktorsko jest to gra do jednej bramki i to tej złej. Jesica Gower, Neil Jakson oraz Jill Wagner znakomicie się sprawdzają w swoich rolach tymczasem Kopp jest średni a Fingaz odstręczający. Główny aktor po prostu zawalił sprawę jadąc jednym szablonem kompletnie bez emocji. Fabóła jest o wiele lepsza od Blade-a 2 i 3 i może nawet trochę lepsza od jedynki. Końcówka serialu wciąga, mimo to średnia muzyka, mało walki i dający d. Fingaz pogrzebali serial. Można obejrzeć jeśli ktoś jest zagorzałym fanem bezproblemowego murzynka. Inni szybko o serialu zapomną.

SirDrX

Zaciekawiło mnie że powstał serial o blade. może kiedyś obejrzę. Swoją drogą mnie najbardziej podobała się dwójka i trójka blade. Wreszcie poluzowali tak bohaterowi jaki fabule czopek w d... Było dzięki temu weselej. Jednak 1 także super. Gdyby nie ona, nie obejrzałbym kolejnych części.

ocenił(a) serial na 7
drumsand

Dla mnie dwójka i trójka były przegięte i potwornie alogiczne pod niemal każdym względem. Jedynka Miała swój klimat też rzecz jasna jest się do czego przyczepić ale błędy nadrobiono akcją i zasłonięto pyłem z posiekanych i popalonych wrogów Blade-a. Jeśli chodzi o serial to muszę stwierdzić że to jest coś co trzeba obejrzeć.

SirDrX

dzięki, właśnie szukam po znajomych, może ktoś będzie miał. fajne jest, że spora grupka moich znajomych kocha horrory, więc nie oglądam sam. Z kolei 2 i 3 blade dlatego mi się podobały, że nie były na poważnie w sumie oraz nie brakowało pomysłów. :)

SirDrX

podbijam, blade zaczyna o kończy sie dla mnie na 1 części
2 następne to już inna bajka ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones