PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=310747}
6,7 1 047
ocen
6,7 10 1 1047
Blade: The Series
powrót do forum serialu Blade: The Series

Bo w obsadzie nie widzę, mam ten serial gdzieś na płycie ale jakoś narazie nie mam chęci po niego sięgać więc pytam czy w serialu w ogóle jest jakieś wspomnienie o Whistlerze bo w końcu to on wykreował Blade jako bohatera, wcześniej Blade tylko ganiał i bezdomnych zagryzał...

ocenił(a) serial na 8
Mateo_SF

Tak jest przychodzi do rodziców blade i mówi mi kim jest ich syn. Jest chyba jeszcze raz ale już nie pamiętam co i jak. sorry

donaldzisko

No to się w takim razie z filmem niezgadza, bo w filmie ojciec jest nieznany a matka umiera przy porodzie. Whistler znajduje Blade jak jest nastolatkiem, bądź co bądź muszę obejrzeć ten serial.

ocenił(a) serial na 8
Mateo_SF

Tak jest to rozbieżność serialu z filmem, chyba jedyna jaką zauważyłem. Zgłosiłem to jako ciekawostkę.
Jeśli chodzi o ojca to mógłbym ci coś powiedzieć ale skoro masz zamiar oglądać to nie psuje ci zabawy; ojciec jest nieznany !
Whistler znajduje Blade jak jest nastolatkiem, ale nie jest to ich pierwsze spotkanie.
Naprawdę serial jest doby, brawo za scenariusz, choć główny wątek trochę "s papugowany" z III części filmu; obejrzysz=rozumiesz, szybka akcja; nienudna, szkoda, że nie kręcą 2 sezonu, co mnie denerwuje kończy sie w tak niespodziewanym momencie tyle wątków nie jest rozwiązanych widać ze był planowany, szkoda wielka szkoda.
Główny aktor "przeszkadzał mi tylko pierwsze 5 minut pilota potem "odwala" całkiem nie złą robotę, oczywista ze nie Snipes, bo gość jest raperem Grammy nie dostał ale jest dobrze.
Ogólnie wśród seriali wzorowanych na filmie i zrobionych po jest rarytasem, żeby wszystkie było choć w połowie tak dobre jak ten.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones