PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10037134}

Moje przygody z Supermanem

My Adventures with Superman
7,0 202
oceny
7,0 10 1 202
Moje przygody z Supermanem
powrót do forum serialu Moje przygody z Supermanem

Ten serial w Polsce już wyszedł czy u nas jest jakoś premiera opóźniona? Naprawdę podoba mi się ta kreska i chętnie go obejrzę

użytkownik usunięty
SaraNo

Parę miesięcy temu kontaktowałem się z HBO MAX i pisali mi że nie mieli w planach nic dodawać. Powiedzieli żeby nie ufać temu co w internecie pisze szczególnie jeśli oni tego oficjalnie nie potwierdzili (np na ich profilu na FB czy coś). Wczoraj do nich pisałem z propozycją dodania tego serialu, powiedzieli że przekazali propozycje do odpowiedniego działu, i powinni kiedyś tam dodać

SaraNo

HBO czy Disney czy Netflix czy pozostałe streamy mają dużo większe bazy tytułów dostępne w swoich oryginalnych krajach wyświetlania niż u nas.
Niestety Polska znajduje się w Europie ŚrodkowoWschodniej i nigdy nie będziemy mieć kontentu dostępnego dla tzw. bogatszego klienta z USA czy europy zachodniej.

użytkownik usunięty
SaraNo

Witam, serial jest dostępny na HBO MAX od dzisiaj. Na start dostaliśmy 2 odcinki, co tydzień będą kolejne.

Dziękuję bardzo za informację

ocenił(a) serial na 8

No widzisz, przyjacielu. Jak chcesz to możesz załatwić dla Nas serial.

użytkownik usunięty
pio73

Pobrałem już napisy, mam zamiar przepisywać je pod wersję 1080p z zagranicznego MAX postaram się w sieć wrzucić jak już skończę, no ale długo mi to zajmie.

ocenił(a) serial na 8

Rozumiem, ale masz jakieś info o tym, kiedy HBO wypuści 3 część, bo nie wiadomo, czy warto się męczyć, kiedy HBO MAX wypuści niebawem.

ocenił(a) serial na 8

.

użytkownik usunięty
pio73

Na start dostaliśmy 2 odcinki, kolejne będą się pojawiać tydzień po tygodniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones